איך תעשו את זה נכון אם אתם הולכים לשבוע האופנה?

שבוע האופנה 2018 יוצא לדרך: הכינו את המלתחה מראש

 

בכל העולם באותו השבוע מתקיים "שבוע האופנה", שבוע שבו כל המעצבים הגדולים וגם הקטנים חושפים על המסלול בכל התצוגות את העיצובים החדשים שלהם וההתרגשות בשיאה, אבל לא רק אצלהם, כל אוהבי האופנה ומובילי דעות מכינים את האאוטפיטים שהם ילבשו באותו שבוע מבעוד מועד, ולפעמים מה שהם לובשים עולה על התצוגות עצמן.

את לא חייבת להיות סלב בשביל להתלבש כמוהן, וגם לא חייבים לקבל שמלה מעוצבת של מעצב ידוע, ניתן בהחלט להרכיב מלתחה שלא תבייש אף שטיח אדום, לפי טעם אישי ובמחירים נגישים ברשתות השונות.

 

 

שבוע האופנה הוא בדיוק האירוע שכל פאשניסטה מחכה לו כדי לראות ולהראות, וזה בהחלט הרגע להגזים מעט עם בחירת האואטפיט, לכן נוכל לראות הרבה צבעים, טקסטורות, גזרות והרבה אקססוריז.

אם שמרת בארון שמלה לאירועים מיוחדים ובכן עכשיו זה בהחלט הרגע לשלוף אותה מהארון ולצוות לה כמה פריטים מוגזמים על מנת להשוות לה לוק שמתכתב עם השטיח האדום.

אופנת רחוב הפכה להיות ההשראה הגדולה ביותר של מעצבי העל ושל רשתות האופנה בכל העולם, לכן אין זה פלא כי את הרגעים המעניינים ביותר רואים מחוץ לתצוגות וגם קל מאוד ליישם אותם אצלנו בארון, הם מורכבים בעיקר מפריטים לבישים ונגישים יותר מבחינת מחיר.

לא חייבים להעתיק בדיוק את אותו הלוק, אפשר ורצוי לקחת חלק ממנו ולהוסיף לו אמירה אישית בעזרת שינוי אחד הפריטים וכמובן לצוות לו כל אקססוריז שרוצים וכך ליצור מראה אופנתי ואישי ביחד.

נתראה בשבוע האופנה!!!

קצת מיום הצילומים:

האינסטגרם שלי:

https://www.instagram.com/meiravrom/

צלמת: ספיר מרחיב

אינסטגרם:

https://www.instagram.com/sapir_marhiv/

מה שעלי:

ג'קט: toppatsu / חצאית: אסוס / נעליים: אלדו/ גופיה: אוסף פרטי / תיק: זארה / משקפי שמש: דולצ'ה וגבנה / טבעת: La flaca loca / טבעת: אלדו / טבעות: אסוס / עגילים: toppatsu

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *